Rodzaje testów

Swoją ofertę kieruję do osób indywidualnych jak i większych grup np. firm. Wszystkie wyżej wymienione usługi są możliwe do wykonania w domu lub w firmie klienta. 

1. Genetyczne testy predyspozycji sportowych DNA FIT:

  • wersja podstawowa - badanie 2 najważniejszych genów sportowych ACTN3 + ACE wraz z dostępem do internetowego konta z wynikami badań. Koszt 499 złotych brutto 

  • wersja rozszerzona - oprócz predyspozycji sportowych badamy skłonność do kontuzji, potencjał tlenowy V02max i  szybkość regeneracji po wysiłku, zapotrzebowanie na witaminy i makroelementy, ocena predyspozycji sportowych, dostęp do internetowego konta z wynikami badań. koszt 999 złotych brutto.

2. Dietetyka:

  • DNA Diet - najlepsza dieta na świecie  - badamy wrażliwość na tłuszcze i węglowodany, alkohol, kofeinę, sól, dzienne zapotrzebowanie na witaminy, mikro i makroelementy, kwasy omega 3. Badamy gen odpowiedzialny za celiakię (choroba związana z nietolerancją glutenu w diecie), gen odpowiedzialny za nietolerancję laktozy oraz  zdolność organizmu do detoksykacji, dostęp do internetowego konta z wynikami badań. Koszt 1199 złotych brutto.  

3. Pakiet DNA FIT + DNA Diet:

  • Badanie obejmuje test DNA FIT w wersji podstawoweoraz test DNA Diet + plan żywieniowy wynikający z badania na 3 miesiące. Badanie jest bardzo atrakcyjne z pkt widzenia informacyjnego oraz cenowego i po rabacie kosztować będzie 1499 zł brutto. Badanie zawiera: raport dietetyka (czułość na węglowodany i tłuszcze nasycone, ryzykow nietolerancji na laktozę i gluten, 12 tyg. plan żywieniowy, zdolność do detoksykacji, zapotrzebowanie na antyoksydanty, witaminy i mikroelementy, czułość na sól, alkohol, kofeinę.

3. Choroby nowotworowe: