O mnie


marek_wdowik_lekarz_badania_ganetyczneKim jestem

Z wykształcenia jestem lekarzem medycyny, który w 1992 roku ukończył Śląską Akademię Medyczną. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej współpracowałem m.in z Ośrodkiem Galen-Ortopedia, Dietetica Szczecin, lekarzem ortopedą Panem Mariuszem Urbanem pracującym dla MASMED-u oraz ze Szpitalem pod Bukami.

Badania Genetyczne

Dzięki zdobytemu z biegiem lat doświadczeniu, mogę z pełnym zaangażowaniem i wiedzą podejść do mojej zawodowej pasji czyli badań genetycznych, które są podstawą uzyskania specjalistycznej wiedzy o predyspozycjach naszego ciała zwłaszcza w sporcie, który jest mi bardzo bliski.

Fascynuję się zarówno sportem jak i genetyką. Oczywistą sprawą jest to, że do sukcesu sportowego przyczynia się wiele czynników takich jak mentalność, odpowiednia psychika jak również odrobina szczęścia, jednak bez odpowiednich predyspozycji sportowych stanowiących fundament sukcesu nikt nie będzie w stanie stać się mistrzem!

Dlatego zająłem się specjalistycznymi testami 2 genów, które są odpowiedzialne za sportowe predyspozycje u ludzi. Moją pasją jest odkrywanie tych predyspozycji, dzięki czemu w zupełnie bezbolesny sposób będę mógł określić czy Państwo lub Państwa dzieci mają szansę stać się sportowcami światowej klasy.

Badania genetyczne są szczególnie ważne dla dzieci, ponieważ dzięki nim możemy je ukierunkować już na początku ich życiowej drogi. Dzięki pozyskanym przez testy informacjom, korzyści odniosą wszystkie osoby uprawiające sport. Każdy będzie mógł maksymalnie zoptymalizować swój trening, a w niektórych przypadkach nawet zmienić dyscyplinę sportową bliższą naturalnym predyspozycjom organizmu.

Podchodzę do mojego zawodu profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem, ponieważ testy genetyczne nie tylko pomagają ustalić kierunek sportowego rozwoju, ale i wykrywają wiele chorób genetycznych, które mogą zaważyć na Państwa przyszłym zdrowiu.

Dietetyka i medycyna ogólna 

Na co dzień zajmuję się medycyną rodzinną. Uczestnicząc w licznych szkoleniach, zjazdach naukowych i konferencjach z zakresu dietetyki, poszerzam swoją wiedzę i jestem na bieżąco ze światowymi trendami obowiązującymi w dietetyce. Swoją wiedzę staram się potweirdzać odpowiednimi certyfikatami.

Słowo na koniec

Nieustannie doskonalę swoje umiejętności biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach, konwentach i wyjazdach, poszerzając swoją wiedzę w zakresie genetyki i medycyny ogólnej.

Korzystając z moich usług otrzymują Państwo gwarancję fachowości i dotarcie do specjalistycznej wiedzy genetycznej bez zbędnych pośredników.

 

Życzę wielu sukcesów!
Lek. med. Marek Wdowik